Paslaugos

Mūsų dėmesys FTL (angl. Faster Than Light - greitesnis nei šviesa) transportui leido mums iš naujo nustatyti krovinių pristatymo greičio ir patikimumo standartus. Mūsų atsidavusi ekspertų komanda sklandžiai derina pažangiausias technologijas ir aistrą kurti efektyvius transporto sprendimus.

Efektyvus FTL transportas

"FTL Cargo" daugiausia dėmesio skiriame pilnų krovinių gabenimui, kad jūsų krovinys būtų gabenamas visu sunkvežimio pajėgumu, skirtu tik jūsų kroviniui.

Tai reiškia, kad jūsų prekės pakraunamos tiesiai į sunkvežimį ir ten lieka, kol pasiekia paskirties vietą. Pakeliui nereikia sustoti ar persikrauti, todėl galite tikėtis nepertraukiamos, saugios ir efektyvios kelionės savo vertingam kroviniui.

Skaitykite daugiau

Individualizuotas logistikos planavimas

Mūsų patyrę logistikos ekspertai supranta, kad transportavimo srityje laikas yra labai svarbus. Štai kodėl maršrutų planavimą perkeliame į kitą lygį.

Su "FTL Cargo" galite pasitikėti, kad jūsų krovinys į paskirties vietą bus gabenamas pačiu tiesiausiu ir efektyviausiu maršrutu. Mūsų ekspertai, naudodamiesi pažangiausiomis technologijomis, analizuoja eismo modelius, kelių sąlygas ir kitus kintamuosius, kad nustatytų trumpiausią ir greičiausią kelią jūsų kroviniui.

Skaitykite daugiau

Specializuotas stebėjimas ir palaikymas

Mūsų pažangios sekimo sistemos realiuoju laiku pateikia naujausią informaciją apie krovinio buvimo vietą ir judėjimą. Tai reiškia, kad bet kuriuo metu galite stebėti savo krovinio eigą, todėl galite būti ramūs ir atitinkamai planuoti.

Be to, mūsų speciali palaikymo komanda 24/7 gali atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ar problemas.

Skaitykite daugiau

Jūs kreipiatės - mes pristatome

Susisiekite su mumis